Loading...

درباره ما


سقف _ ویلایی _ شیروانی

تیم مهندسی پارس موگر توانسته است تا به امروز با اجرای بیش از هزار پروژه تخصصی پربار ترین و قوی ترین رزومه کاری و تجاری را در عرصه خدمات سقف شیبدار ارائه دهد.

ما متخصص بام شیبدار و نمای ساختمان هستیم .

گروه پارس موگر با بیش از دو دهه فعالیت درخشان برای اولین بار در کشور با برخورداری کامل از دانش فنی و مهندسی ساختمان در زمینه بام شیبدار و نما ساختمان توانسته است به عنوان تنها مجموعه ی تخصصی مهندسی اجرای بام شیبدار و نما در سراسر کشور شناخته شود .

..ما به طراحی و اجرای انواع پروژه های سقف شیبدار کاملا مسلط هستیم .

ما با بررسی های گسترده و داشتن دانش علمی و تجربه کافی ،تسلط و تخصص مطلوبی در امر مشاوره ، طراحی و اجرای سقف های شیبدار و نمای ساختمان داریم و می توانیم با دلایل فنی و مهندسی و تجربه بسیار بالا بهترین نوع سقف را نسبت به نوع کاربری ساختمان پیشنهاد و ارائه دهیم .

.. ما به اجرای اصولی و مهندسی پروژه متعهدیم .

مراحل انجام خدمات پارس موگر پس از بررسی کاربری ساختمان و شناسایی وضعیت آب و هوایی منطقه ، ارائه مشاوره به کارفرما جهت انتخاب مناسب ترین متریال با توجه به منطقه جغرافیایی اجرای پروژه و بودجه کارفرما ، جهت اجرای سقف شیبدار و نمای ساختمان می باشد . مشاوران فنی پارس موگر توسط تیم های متخصص مهندسی به بررسی نقاط بحرانی پروژه معرفی شده ، می پردازند و برای بهینه سازی هر چه بیشتر اقدام به طراحی و تعریف دتایل های قسمت های مختلف بام شیبدار یا نمای ساختمان می نمایند . پارس موگر در مرحله نهایی با استفاده از تیم های مجرب نصب ، روند نصب پروژه را شروع و طی مراحل مختلف توسط مهدسین ناظر ، از نظر کیفیت محصولات ارائه شده و نصب تخصصی برای مدت طولانی ضمانت می نماید و خود را متعهد به اجرای بی نقص و ارائه خدمات در ۲۴ ساعت شبانه روز بدون تعطیلی میداند .

چرا که ما متخصص اجرای بام شیبدار و نمای ساختمان هستیم.