Loading...

تایل سنگدانه ای

تایل سنگدانه ای

عوامل متعددی درگیر انتخاب تایل سنگدانه ای میباشد مانند میزان باد،رطوبت،موقعیت جغرافیای،گرماوسرما،وزن ساختمان،نوع کاربری و……..

سقف شیبدار به سقفی گفته میشود که دارای شیب قابل مشاهده باشده (بیشتر از 12%) ؛این نوع سقف نمایی گوشه دار و شکلی شکسته به ما میدهد.این سقف ها به دو صورت اجرا میشود،سقف هایی با شیب از یک جهت به اصطلاح شیب یک طرفه و سقف هایی با شیب از دو جهت یا به اصطلاح دو طرفه.هرچه تعداد شیب سقف ها  بیشتر باشد زیبایی بصری بیشتری نیز به کار و نما میدهد.

انواع سقف شیبدار از نظر عایق بندی

بام سرد: در ساختار این نوع سقف ها از هیچ نوع عایق حراررتی استفاده نمیشود مانند ورق های گالوانیزه؛ سفالی و……

شیبدار گرم:این نوع پوشش دارای عایق حرارتی نیز میباشد

در مناطق سرد سیر که بارش برف و باران زیادی دارند مناسب میباشد زیرا آب باران به داخل سقف نفوذ نکند و دیگر احتیاجی به برف روبی نداشته باشد.

تایل سنگدانه ای

انواع پوشش سقف

متریال های سنتی برای سقف شیبدار  از قبیل پوشش های سفالی،سیمانی،ورق های گالوانیزه و ………

امروزه با در نظر گرفتن پیشرفت صنعت ساخت پوشش بام،کیفیت و تنوع بالا در عرصه متریال های ساختمانی؛ بیشتر از متریال های مدرن بام مانند شینگل وتایل سنگدانه ای استفاده میشود.این محصولات سرعت نصب کمتری دارند و همچنین خدمات ارزنده تری نیز دارا میباشند.مزیت های این سقف افزون بر زیبایی منحصر به فرد؛دارای عایق رطوبتی نیز میباشد.

پوشش تایل سنگدانه ای

یکی از محصولات مناسب برای پوشش سقف شیبدار  پوشش سقف کینگستون میباشد.سقف کینگستون با همکاری متخصصین توانا و دستگاهای پیشرفته به فناوری مدرن موفق به تولید پوشش سقف شیبدار سنگریزه ای باکیفیت بالا در ایران شده است.

شرکت ما همیشه با فناوری های جدید ارتباط پیوسته داشته و همیشه در پی آن بودیم که محصولات خودرا با بالاترین کیفیت ارائه دهیم .

این شرکت محصولات خود را  با بالاترین کیفیت وپایین ترین ناخالصی موجود تولید و ارائه میکند.
تایل سنگدانه ای توانسته نمونه لایق و مناسبی جایگزین مدل های وارداتی کشورهای پیشرفته (نظیر ایتالیا,کانادا) ایارائه دهد. جنس سقف شیروانی کینگستون از قیر فرآوری شده می باشد. علاوه بر این از مشتقات قیر فرآوری شده مانند نفت، سیلیس و لایه های مختلفی نیز استفاده شده است که کیفیت و مرغوبیت این محصول را تا حد بالایی افزایش داده است؛ به همین دلیل به نام سقف کینگستون نیز شناخته شده است.

این سقف کینگستون دارای طرح و نمای جذاب و انعطاف پذیری راحت بوده است.

هدف ما ارائه محصولات باکیفیت بالا و ارزنده ساخت تولیدات کشور میباشد.

 ویژگی های تایل سنگدانه ای

1- تایل سنگدانه ای متشکل از 8 لایه می باشد.
2- لایقه قابل توجه آن از جنس گالوالوم (آلوزینک) است که بسیار مقاوم تر از ورق های گالوانیزه میباشد.گالوالوم آلیاژی است از فولاد آلومینیوم و روی که شامل مقداری سیلییکون میباشد.

4-پوشش سقف  کینگستون با توجه به ساختار آیرودینامیکی در برابر باد و طوفان های شدید بسیار مقاوم بوده است.

5-این پوشش به صورت همپوشانی نصب میشود ؛از همین رو ضدچکه بوده است و در برابر ورود آب در زاویه های متفاوت کاملا مقاوم است.

6-سطح سقف کینگستون با بهره بری از یک لایه اکریلیک در پوشش سطوح خارجی ؛ دارای اصطکاک بسیار اندکی بوده و در نتیجه خزه و ذرات گردو غبار به آن نمیچسبد.

7-وزن سقف کینگستون بسیار سبک تر نسبت به سقف های سفالی و سیمانی میباشد؛از همین رو عامل موثری در سبکی وزن ساختمان میباشد.

8- مناسب برای هر نوع آب و هوای جغرافیایی

 

نحوه نصب پوشش تایل سنگدانه ای:

وظيفه سازندگان پوشش بام، پيمانكاران ساختماني و معماران اين است كه اطمينان کامل حاصل نمايند كه استانداردها، نظام‌نامه‌ها و مقررات محلي رعايت شوند. پوشش سقف كينگستون را مي‌توان با هر شيب  درجه با زيرسازي مناسب تا شيب 45 درجه يا بام دوشيب عمودي نصب نمود. اگر طول تيرهاي روي شيب طوري طراحي شوند كه تعداد صحيحي از تايل‌ها بر آن جاي گيرند، در هزينه صرفه‌جويي خواهد شد..تيرهاي ها در جهت شیب با فواصل مشخص بر رویه سقف نصب مستقر میشود.سپس زیرسازی و ملاحضات لازم صورت میگیرد و در آخر مرحله نصب سقف کینگستون میباشد.

اجزای جانبی تایل سنگدانه ای

تیزه:

در سقف های کینگستون تمام رأس خط هایی که به یکدیگر میرسند تیزه میخواهد.

کناره:

هرجا که سقف کینگستون به دیوار میرسد؛برایش کناره در نظر میگیریم.

گارانتی سقف کینگستون

تمامی سقف های کینگستون شامل گارانتی میباشد و به آسانی درد سترس شما مشتریان و متقاضیان میباشد.

طرح‌های تایل سنگدانه ای

 کلاسیک: طرح کلاسیکتایل سنگدانه ای (سقف طرح سفال) با ظاهری خیره کننده و بی نظیر؛ نسبت به انواع سیستم‌های سقفی خود را متمایز می‌کند.این طرح با دندانه های  زیبا و خاص و مناسب برای هر نوع سبک معماری می‌باشد.

 چوب: طرح چوب تایل سنگدانه ایبا ظاهری زیبا ویادآور آب و هوای جنگلی و رنگ و شکل چوب و برگرفته از سقف‌های طرح چوب عرفی و معمول است.

شینگل: تایل سنگدانه ای طرح شینگل  یادآور سقف‌های سنتی و در عین حال با کیفیت بالا و وزن سبک و تنوع رنگی می‌باشد. طرح شینگل با داشتن سطحی هموار و برآمدگی های زیبا درخور و شایسته هر نوع بنا می‌باشد