Loading...

ساختار شینگل خارجی

ساختار شینگل خارجی

یکی از اجزای مهم در ساختمان ساختار شینگل خارجی  میباشد که موجب هویت بخشیدن و زیبای ساختمان شما میگردد.عوامل متعددی درگیر انتخاب سقف میباشد مانند میزان باد،رطوبت،موقعیت جغرافیای،گرماوسرما،وزن ساختمان،نوع کاربری و……..

سقف شیبدار به سقفی گفته میشود که دارای شیب قابل مشاهده باشده (بیشتر از 12%) ؛این نوع سقف نمایی گوشه دار و شکلی شکسته به ما میدهد.این سقف شیبدار به دو صورت اجرا میشود،ساختار شینگل خارجی  سقف هایی با شیب از یک جهت به اصطلاح شیب یک طرفه و سقف هایی با شیب از دو جهت یا به اصطلاح دو طرفه. غالباً سقف شیبدار در نواحی بارانی و برفی و یا مناطق که اکثراً بارندگی است؛مناسب میباشد.

بر اساس مطالعه های صورت گرفته شده سقف شیبدار به نسبت دیگر سبک سقف‌های ساختمان مثل (مسطح، گنبدی شکل، منحنی) بهترین عایق و محافظ نگهدارنده انرژی و حرارت به شمار می‌آید.هرکدام از متریال های سقف شیبدارمزیت ها و نقاط ضعفی دارند ولیکن در همه آنها یک وجه مشترک وجود دارد.اگر به درستی طراحی و اجرا شود و در شرایط اقلیمی مساعد و معقول نصب گردد؛رسالت خود که حفاظت از سازه و ساختمان شماست را به خوبی انجام داده است. امروزه مصالح های گوناگون با سبک های متفاوت گزینه های بسیاری را برای انتخاب پیشنهاد میدهد.شما با در نظر گرفتن شایستگی و ویژگی ها هر کدام از متریال های موجود برای سقف شیبدار میتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید.

شینگل خارجی

پوشش شینگل خارجی ، برای اولین بار حدود ۱7 سال پیش در کشور آمریکا توسط معماران و متخصصان آمریکایی طراحی شد و سپس به مرحله تولید و اجرا رسید.شینگل آمریکایی که نظر همه را به خود جلب کرده بود در فاصله زمانی کوتاهی در کانادا نیز به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفت و در نهایت این پوشش در کشورهای اروپایی جای سقف های سفالی و روش‌های سنتی را گرفت، همچنین سال ۱۳۸۹ در آمریکا به بالاترین حجم فروش و استفاده نسبت به دیگر پوششهای سقف دست یافت و به عنوان برترین پوشش سقف معرفی شد.  پوشش

شینگل خارجی نوعی پوشش بام میباشد که از قیر فراوری شده تولید میشود.

.این پوشش علاوه بر اینکه برای سقف های شیبدار ایده آل است؛

ساختار شینگل خارجی به صورت لایه ای میباشد و از قیر طبیعی با کیفیت تولید میشود.

وزن هرشینگل خارجی درحدود10 کیلوگرم دریک متر مربع میباشد.

شینگل خارجی دربرابر حریق مقاوم بودهو یا به اصطلاح ضد حریق است.یکی از مهم ترین ویژگی های شینگل خارجی نصب ساده و بدون مشکل آن است

این محصول جزء ساده ترین ها در اجرای نصب میباشد.زیبایی و جذابیت بصری از دیگر امتیاز های شینگل خارجی محسوب میشود؛افزون برآن از طرح ها و رنگ های گوناگونی برخورداربوده است و شما هیچ محدودیتی برای انتخاب ندارید.

فن آوری نوین استفاده شده درتولید شینگل خارجی بگونه ای است که محصول نهایی با کیفیت بالاوبه صورت یکپارچه تولید و به هیچ وجه دچار پوسیدگی و تغیر رنگ نمیدهد.

شینگل خارجی مغایر با دیگر سقف ها قابلیت راه رفتن بر رویه آن وجود دارد به طوری که میشود

شینگل دارای طرح های گوناگون بسیار زیبا میباشد.

فروش شینگل:

 شینگل کلاسیک : شش ضلعی ، آجری ، هلالی در انواع رنگ های مختلف

برای دریافت اطلاعات تکمیلی در رابطه با قیمت سقف با ما در ارتباط باشید.

 لیست قیمت شینگل:

قیمت شینگل ایرانی لانه زنبوری و آجری اوریبان و شینگل ترک آیکو تک لایه ، ساختار شینگل خارجی دو لایه و دراگون در این صفحه تقدیم حضور شما عزیزان می گردد.

 اجرای شینگل:

سقف شیب دار شینگل بسیار سریع و آسان نصب می شود. به طوری که بلافاصله پس از نصب شینگل، قابل استفاده است. همچنین بر روی انواع بام های ساختمان های قدیمی و جدید شیب دار قابل اعمال است و ساختار شینگل خارجی هیچ گونه محدودیتی ندارد. این نوع سقف شیبدار در برابر طوفان و بادهای شدید، بسیار ‌مقاوم هستند.

  مراحل نصب شینگل

مرحله اول:

1 – شینگل کامل را در قسمت گوشه پایین چپ سقف هم تراز با شینگل آغازین قرار می دهیم.

2- این مرحله از اجرای شینگل را با نصب شینگل های کامل تکمیل می کنیم.

مرحله دوم:

1-اولین شینگل به اندازه 4/16 سانتیمتر در زیر شینگل آغازین قرار می گیرد.

2-  2/14 سانتیمتر را به عنوان سطح پوشش نمایان قرار می دهیم.

 مرحله سوم: میخ کاری

1 – از 4 میخ در امتداد خط میخ کاری 15 سانتیمتر بالاتر از لبه پائینی و 5/2 سانتیمتر دورتر از حاشیه شینگل استفاده کنید.

2 – میخ ها می بایست به هر دولایه شینگل نفوذ کنند.

– طول میخ می بایست متناسب با ضخامت زیرسازی سقف باشد.

 اجرای فریم:

در اجراي شينگل حداقل شيب مورد نياز جهت آب بندي مناسب علاوه بر زيبايي باید ۳۵% برابر ۳۲ درجه باشد.

بايد دقت نمود که افزايش اين فاصله تا حدي بستگي به سازه دارد که ميتوان آن را تغيير داد ولي ساختار شینگل خارجی  بايد در نظر داشت افزايش بيش از حد آن باعث ايجاد موج و کاهش استقامت ايستايي سطح سازه ميشود.

براي جلوگيري از فشار تخته ها به يکديگر در عمل انبساط و انقباض چيدمان تخته ها بايد با فاصله ي 3mm اجرا شوند.