Loading...

تایل کینگستون

 تایل کینگستون

یکی از محصولات مناسب برای پوشش سقف شیبدار  پوشش تایل کینگستون میباشد.تایلکینگستون/u>با همکاری متخصصین توانا و دستگاهای پیشرفته به فناوری مدرن موفق به تولید پوشش سقف شیبدار سنگریزه ای باکیفیت بالا در ایران شده است

این شرکت محصولات خود را  با بالاترین کیفیت وپایین ترین ناخالصی موجود تولید و ارائه میکند.
تایل  کینگستون توانسته نمونه لایق و مناسبی جایگزین مدل های وارداتی کشورهای پیشرفته (نظیر ایتالیا,کانادا) ایارائه دهد. جنس سقف شیروانی کینگستون از قیر فرآوری شده می باشد.

علاوه بر این از مشتقات قیر فرآوری شده مانند نفت، سیلیس و لایه های مختلفی نیز استفاده شده است که کیفیت و مرغوبیت این محصول را تا حد بالایی افزایش داده است؛ به همین دلیل به نام سقف کینگستون نیز شناخته شده است.

این تایل کینگستون دارای طرح و نمای جذاب و انعطاف پذیری راحت بوده است

هدف ما ارائه محصولات باکیفیت بالا و ارزنده ساخت تولیدات کشور میباشد.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ویژگی های پوشش کینگستون

1-تایل کینگستون متشکل از 8 لایه می باشد.
2- لایقه قابل توجه آن از جنس گالوالوم (آلوزینک) است که بسیار مقاوم تر از ورق های گالوانیزه میباشد.گالوالوم آلیاژی است از فولاد آلومینیوم و روی که شامل مقداری سیلییکون میباشد.

3-تایل کینگستون از مواد ضد حریق ساخته و به هیچ وجه آتش زا نبوده است.

4-پوشش تایل کینگستون با توجه به ساختار آیرودینامیکی در برابر باد و طوفان های شدید بسیار مقاوم بوده است.

5-این پوشش به صورت همپوشانی نصب میشود ؛از همین رو ضدچکه بوده است و در برابر ورود آب در زاویه های متفاوت کاملا مقاوم است.

6-سطح تایل کینگستون با بهره بری از یک لایه اکریلیک در پوشش سطوح خارجی ؛

دارای اصطکاک بسیار اندکی بوده و در نتیجه خزه و ذرات گردو غبار به آن نمیچسبد.

7 – این پوشش دیگر معایب سقف های فلزی و متداول را نسبت به عبور دادن گرما و سرما به داخل وایجاد سو صدا در هنگام بارش باران نداشته

باتوجه به پوشش سنگ ولایه های محافظتی مختلف عایق مناسبی دربرابر عوامل محیطی و جوی بوده و همچنین صدا ایجاد شده بسیار ناچیز و مختصر است.

8-خرده سنگ های استفاده شده در تایل های کینگستون از با کیفیت ترین سنگ های موجود در طبیعت تهیه شده که در طول زمان در برابر نور خورشید تغییر رنگ نمیدهد

9-وزن تایل کینگستون بسیار سبک تر نسبت به سقف های سفالی و سیمانی میباشد؛از همین رو عامل موثری در سبکی وزن ساختمان میباشد.

10- مناسب برای هر نوع آب و هوای جغرافیایی

انواع سقف شیبدار از نظر عایق بندی

سقف های شیبدار سرد:

در ساختار این نوع سقف ها از هیچ نوع عایق حراررتی استفاده نمیشود مانند ورق های گالوانیزه؛سقف های سفالی و……

سقف های شیبدار گرم:

این نوع سقف ها دارای عایق حرارتی نیز میباشد

انتخایب تایل کینگستون برای سقف شیبدار در مناطق سرد سیر که بارش برف و باران زیادی دارند مناسب میباشد زیرا آب باران به داخل سقف نفوذ نکند و دیگر احتیاجی به برف روبی نداشته باشد.

عوامل متعددی درگیر انتخاب تایل کینگستون میباشد مانند میزان باد،رطوبت،موقعیت جغرافیای،گرماوسرما،وزن ساختمان،نوع کاربری و……..

سقف شیبدار

این سقف ها به دو صورت اجرا میشود،سقف هایی با شیب از یک جهت به اصطلاح شیب یک طرفه و سقف هایی با شیب از دو جهت یا به اصطلاح دو طرفه.هرچه تعداد شیب سقف ها  بیشتر باشد زیبایی بصری بیشتری نیز به کار و نما میدهد.

انواع پوشش سقف

متریال های سنتی برای سقف شیبدار  از قبیل پوشش های سفالی،سیمانی،ورق های گالوانیزه و تایل کینگستون………

امروزه با در نظر گرفتن پیشرفت صنعت ساخت پوشش بام تایل کینگستون ،کیفیت و تنوع بالا در عرصه متریال های ساختمانی؛ بیشتر از متریال های مدرن بام مانند شینگل و کینگستون استفاده میشود.این محصولات سرعت نصب کمتری دارند و همچنین خدمات ارزنده تری نیز دارا میباشند.مزیت های این سقف افزون بر زیبایی منحصر به فرد؛دارای عایق رطوبتی نیز میباشد.

نحوه نصب پوشش سقف کینگستون:

وظيفه سازندگان پوشش بام، پيمانكاران ساختماني و معماران اين است كه اطمينان کامل حاصل نمايند كه استانداردها، نظام‌نامه‌ها و مقررات محلي رعايت شوند. پوشش تایل كينگستون را مي‌توان با هر شيب  درجه با زيرسازي مناسب تا شيب 45 درجه يا بام دوشيب عمودي نصب نمود. اگر طول تيرهاي روي شيب طوري طراحي شوند كه تعداد صحيحي از تايل‌ها بر آن جاي گيرند، در هزينه صرفه‌جويي خواهد شد..تيرهاي ها در جهت شیب با فواصل مشخص بر رویه سقف نصب مستقر میشود.سپس زیرسازی و ملاحضات لازم صورت میگیرد و در آخر مرحله نصب سقف کینگستون میباشد.

اجزای جانبی سقف کینگستون:

تیزه:

در  این تایل  تمام رأس خط هایی که به یکدیگر میرسند تیزه میخواهد

کناره:

هرجا که تایل کینگستون به دیوار میرسد؛برایش کناره در نظر میگیریم.

گارانتی  کینگستون

تمامی تایل ها شامل گارانتی میباشد و به آسانی درد سترس شما مشتریان و متقاضیان میباشد

طرح‌های کینگستون

 کلاسیک:

طرح کلاسیک سقف کینگستون (سقف طرح سفال) با ظاهری خیره کننده و بی نظیر؛ نسبت به انواع سیستم‌های سقفی خود را متمایز می‌کند.این طرح با دندانه های  زیبا و خاص و مناسب برای هر نوع سبک معماری می‌باشد.

 چوب:

طرح چوب سقف کینگستون با ظاهری زیبا ویادآور آب و هوای جنگلی و رنگ و شکل چوب و برگرفته از سقف‌های طرح چوب عرفی و معمول است.

 

 شینگل:

سقف  طرح شینگل  یادآور سقف‌های سنتی و در عین حال با کیفیت بالا و وزن سبک و تنوع رنگی می‌باشد. طرح شینگل با داشتن سطحی هموار و برآمدگی های زیبا درخور و شایسته هر نوع بنا می‌باشد