Loading...

بهترین پوشش های سقف شیبدار

بهترین پوشش های سقف شیبدار

 

مدل _ سقف _ شیروانی _ جدید

بهترین پوشش های سقف شیبدار شینگل ، لیست قیمت شینگل ، سقف شیبدار شینگل | شینگل یکی از متداول‌ترین و پرمصر‌ف‌ترین پوشش‌های سقف‌های شیب‌دار است.
پوشش سقف شیب‌دار شینگل، برای اولین بار حدود ۱7 بهترین پوشش های سقف شیبدار سال پیش در کشور آمریکا توسط معماران و متخصصان آمریکایی طراحی شد و سپس به مرحله تولید و اجرا رسید.

برترین پوشش سقف

شینگل آمریکایی که نظر همه را به خود جلب کرده بود در فاصله زمانی کوتاهی در کانادا نیز به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفت و در نهایت این پوشش در کشورهای اروپایی جای سقف های سفالی و روش‌های سنتی را گرفت، همچنین سال ۱۳۸۹ در آمریکا به بالاترین حجم فروش و استفاده نسبت به دیگر پوشش های سقف دست یافت و به عنوان برترین پوشش سقف معرفی شد.

اجرای سقف شینگل

این پوشش از مشتقات نفت، سیلیس و لایه‌های گوناگون تشکیل شده است.
در طراحی آن به نکاتی مانند ایزولاسیون در مقابل تغییرات دما، انعکاس نور خورشید، انعطاف‌پذیری در برابر ضربه، مقاومت در مقابل وزش بادهای شدید و شکل‌گیری به فرم‌های گوناگون سطوح شیب‌دار و دلخواه توجه ویژه شده است.

سقف شینگل

به گزارش همشهری به دلیل مطابقت شگفت انگیز شینگل با شرایط آب و هوایی مختلف از سال 1380 پای این پوشش به ایران نیز گشوده شد و به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفت.

پوشش سقفی

این محصول برای سقف های شیبدار با شیب بالای 30% آرمانی است و برای پوشش دیوارهای عمودی نیز کاربرد دارد، از مزایای مهم این پوشش سقفی طرح بندی و رنگ بندی بسیار گوناگون آن است.

سقف شیبدار پیچیده

از دیگر مزایای این پوش سقفی شینگل انعطلاف پذیری بالای آن است، از همین رو شینگل در طرحهای سقف شیبدار پیچیده به راحتی قابل اجراست، شینگل یک سیستم قابل اعتماد در مساوی عوامل خارجی مشابه بادهای زیاد نیرومند و برای سالهای طولانی نیازی به حفاظت ندارد،نکته قابل توجه اینکه شینگل یگانه از معدود پوشش های سقف شیبدار میباشد که بعد از نصب میتوان روی آن تردد کرد بدون آنکه آب بندی سقف شینگل مبتلا مشکلی شود.

مقاومت

شینگل یک نوع پوشش سقف شیبدار با جلوه طبیعی زیبا و بادوام است که با لایه فایبرگلاس مقاوم شده است و  توسط نوعی قیر با کیفیت بسیار بالا تولید می شود.

طرح

همچنین برای پوشش دیوارهای عمودی نیز کاربرد دارد،از مزایای مهم این پوشش سقف طرح و رنگ بندی بسیار متنوع آن است.

سیستم قابل اعتماد

از دیگر مزایای این پوشش سقفی انعطلاف بالای آن است، به همین دلیل در طرحهای سقف شیبدار پیچیده به راحتی قابل اجراست.

پوشش های سقفی

یک سیستم قابل اعتماد در برابر عوامل خارجی مانند بادهای بسیار قوی که نیازی به نگهداری های پر هزینه ندارد، همچنین شینگل یکی از محدود پوشش های سقفی است که میتوان روی آن تردد کرد بدون آنکه آب بندی سقف دچار مشکلی شود.

آشنایی با شینگل های آسفالتی

شینگل های آسفالتی مدت هاست که بر سر زبان ها افتاده و بسیار بین همگان محبوب گشته است.

بهترین پوشش های سقف شیبدار

استفاده از شینگل های آسفالتی به دلیل آسانی در نصب و اجرای سریع و قیمت مناسب به عنوان یکی از بهترین پوشش های سقف شیبدار به متقاضیان پیشنهاد میشود.

شینگل های آسفالتی

همچنین شینگل های آسفالتی به دلیل ویژگی انعطاف پذیری شان به راحتی در هر شکل و رنگی قابل اجرا میباشد. از دیگر مزایای این نوع شینگل استحکام و ماندگاری بالای آن میباشد که در برابر باد و طوفان، برف و بارام مقاومت بالایی دارد.

شینگل لانه زنبوری ( شینگل 6 ضلعی )

شینگل های لانه زنبوری برای مناطقی مناسب میباشد که طوفان و برف و باران زیادی صورت میگیرد. چراکه دارای مقاومت بسیار بالایی میباشد.

شینگل لانه زنبوری

تمامی شینگل ها دارای مقاومت بسیاری میباشند.

شینگل 6 ضلعی

علاوه بر اینکه این نوع شینگل بسیار مستحکم میباشد،بهترین پوشش های سقف شیبدار از لحاظ زیبایی نیز منحصر بفرد است و در دایره ی وسیعی از رنگ ها قابل اجرا میباشد.

همچنین شینگل 6 ضلعی نیز در برابر آب بسیار مقاوم بوده و قابلیت اجرا روی هر سقفی میباشند. شینگل لانه زنبوری وزن بسیار کمی را داراست و به مرور زمان نیز تکه تکه نمیشود.

شینگل اوریبان

 یکی از بهترین گزینه ها و کاربردی ترین نوع شینگل میباشد. چراکه در عین زیبایی آن دارای هزینه ی کم و نصب راحت میباشد.

 اوریبان

شینگل اوریبان قابلیت اجرا به صورت تک لایه، دو لایه، منظم و غیر منظم را داراست و در رنگ انتخابی شما نصب میگردد.

شینگل

این نوع شینگل دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر باد و طوفان دارد.

همچنن مهندسی ساخت آن به گونه ای است که در برابر انعکاس نور خورشید تغییر حالت نداده و در سال های متمادی قابل استفاده است.

مزایا

از دیگر مزایای این شینگل میتوان به ظهر آن اشاره کرد.

شینگل BtM مدل دراگون

ساخت کشور ترکیه میباشد و در مقایسه با شینگل های آمریکایی و کانادایی دارای قیمت پایین تر و محبوبیت بیشتری میباشد.

شینگل دراگون

اگر قصد دارید تا سقف شیبدار ویلایتان دارای نمایی خیره کننده باشد، پیشنهاد میکنیم از استفاده کنید. علاوه بر استحکام بالایی که داراست، دارای زیبایی بی نظیری میباشد.

رنگ

قابل نصب در هر شکل و رنگی میباشد.

نکته ی جالب در نصب دراگون این است که بهترین پوشش های سقف شیبدار در انتخاب رنگ، شما محدود به گزینش یک رنگ نیستید و میتوانید از چند رنگ کنار هم استفاده کنید و نمایی زیباتر به طراحی سه بعدی آن بدهید. ناگفته نماند که شینگل دراگون در برابر زلزله مقاوم بوده و به هیچ وجه آسیب نمیبیند.