Loading...

سقف کینگستون


سقف کینگستون چیست و چه کارایی دارد؟

سقف کینگستون از جمله مهمترین اجزای ساختمان سقف آن است که باعث می‌شود یک ساختمان دارای هویت باشد. برای انتخاب بهترین سقف برای ساختمان عواملی چون شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی، میزان باد و شدت آن، رطوبت، گرما و سرما، مشخصات فنی ساختمان و نوع کاربری باید مورد توجه قرار گیرد.

کینگستون تنها تولید کننده سیستم پوشش سقف سنگریزه‌ای ساختمان در ایران است که سقف‌های شیروانی را با کیفیت بسیار بالا و در هشت لایه تولید می‌کند.

 

تایل زغالی سقف شیبدار

 

ویژگی‌های لایه‌های مختلف سقف کینگستون

هسته اصلی این سقف‌ها از جنس آلوزینک یا گالوالوم است و روی آن توسط دانه های سنگریزه پوشانده شده است و تایل‌های شیبدار آن نیز گالوالوم استفاده شده است. این آلیاژ از فولاد، آلومینیوم و روی ساخته شده است و در ساخت آن مقداری روی نیز استفاده می‌شود.

در این سقف گالوالوم دارای استاندارد ASTM امریکا است و استفاده از آن در سقف‌های سنگریزه‌ای کینگستون با قابلیت‌های فراوان و مزایای بسیار نسبت به ورق‌های گالوانیزه همراه است.

این سقف سنگریزه‌ای علاوه بر این که دارای زیبایی بسیار چشم نوازی است از تراکم بالاتری در مقایسه با انواع مشابه دکرا برخوردار است. در سقف کینگستون سنگریزه‌ها توسط یه لایه شفاف و محافظ اکریلیکی پوشانده شده اند که مانع نفوذ گرد و غبار، رشد و جایگیری خزه و جلبک و همچنین باعث اتصال مضاعف سنگریزه‌ها و درخشان شدن و زیبایی سطح تایل می‌شود.

نحوه نصب سقف

مهمترین نکته در نصب سقف‌های شیروانی کینگستون آن است که استانداردها، نظام نامه ها و مقررات محلی در این مورد رعایت شوند.

سقف کینگستون را می‌توان با هر شیب 15 درجه و با زیرسازی مناسب تا شیب 45 درجه و در بام‌های دو شیب عمومی نصب کرد.

قیمت پوشش سقفی

با توجه به بودجه شما پیشنهادات مختلفی را ارائه می کند، قیمت مناسب این سقف‌ در کنار عوامل دیگری چون کیفیت بالای تولید این سقف ها، اجرا و نصب آسان و همچنین دوام و طول عمر بالا به خریدار این امکان را می‌دهد که مدت زمان بیشتری از این سقف ها استفاده کند. سقف کینگستون در مقابل هوا و خوردگی بسیار مقاوم است و دارای گارانتی 50 ساله در این زمینه است.

 

تایل سقف آجری

انواع محصولات سقف کینگستون

محصولات این سقف به لحاظ ظاهری دارای تنوع بسیار بالایی است که سلیقه همه مخاطبان در این زمینه را به خوبی پوشش میدهد. انواع محصولا سقفی کینگستون شامل موارد زیر است:

طرح چوب

سقف کینگستون طرح چوب دارای ظاهری زیبا است و برای ویلاهای جنگلی بسیار مناسب است، تایل‌های سقفی این مدل از سقف کینگستون دارای خط‌ها و وبرجستگی هایی از چوب طبیعی ست.

طرح رومن

طرح رومن نیز از خانواده ورق‌های موجدار کینگستون است که از سقف‌های رسی الهام گرفته شده است. این سقف ها بیشتر در بناهای سنتی فرانسه، سوئیس، ایتالیا و اسپانیا دیده می‌شود.

طرح کلاسیک

سقف طرح کلاسیک کینگستون دارای طراحی بی‌نظیری است که نسبت به سایر مدل ها تمایز قابل توجهی دارد. این طرح در ایران با نام طرح سفال شناخته می‌شود که دارای رنگبندی متنوعی است.

طرح شینگل

سقف طرح شینگل کینگستون دارای طراحی سنتی است که از کیفیت بالا و وزن سبکی برخوردار است. این سقف‌ها نیز تنوع رنگی بالایی دارند. این سقف‌ها برای هر نوع بنایی مناسب هستند.