Loading...

معایب شینگل

شاید برایتان عجیب باشد که دلیل پرداختن پارس موگر به این موضوع چیست .

زیراکه ما خود ارایه دهنده ی شینگل هستیم. در این مقاله به معایب شینگل های بی کیفیت در بازار پوشش سقف شیبدار میپردازیم . با ما همراه باشید.

از سری معایب قابل توجه در شینگل عمر کوتاه آن است . مشخصا طولانی بودن عمر سقف سازه موضوعی بسیار حیاتی برای کارفرما است که این موضوع در شینگل های بی کیفیت کاملا نقض میشود و شاهد آن هستیم که عمر سقف بسیار کاهش می یابد .

همانطور که می دانید سرمایه‌گذاری روی سقف شیبداربه گونه ایی منطقی است که دوام بالایی در سال‌های متمادی داشته باشد و همچنین در هزینه و زمان برای کارفرما به صرفه تر و قابل صرفه جویی باشد.

شینگل ممکن است در اثر بادهای شدید و طوفان آسیب ببیند و از روی سقف جدا شود . وزش باد شدید می تواند یک نگرانی بزرگ برای صاحبان خانه های مناطق بادخیز شود.

این نقیصه به دنبال نصب نادرست شینگل و همچنین استفاده از شینگل های بی کیفیت ظاهر میشود. اجرای نصب شینگل می بایست توسط کارشناسان خبره و نصابان حرفه ایی صورت پذیرد.

جهت اطلاع از نحوه استاندارد و صحیح نصب شینگل اینجا کلیک کنید.

یک مشکل بسیار رایج در شینگل های بی کیفیت کپک است .

کپک در مناقطی از سقف که سایه دار است و رطوبت بیشتری دارد رشد میکند . رشد کپک روی شینگل به دلیل استفاده از مواد اولیه نامرغوب در تولید آن و همچنین عدم نگهداری شینگل به طور منظم و حرفه ای  در انبار ، شینگل را مستعد ابتلا به کپک میکند.

در برخی موارد دیده شده که سنگریزه های شینگل دچار ریزش شده اند . این نقصان به علت تولید غیر اصولی و نصب غیر حرفه ای در شینگل رخ میدهد . به دنبال این رخداد رفته رفته سقف شما زیبایی خود را از دست خواهد داد .

… برای اطلاعات بیشتر شینگل خارجی اینجا کلیک کنید …

از جمله کارهایی که در زیر سازی شینگل انجام میشود ، نصب لایه بخاربند است . اما متاسفانه به دلیل نادیده گرفتن این مورد توسط مجری ها و عدم نصب لایه ی بخاربند، تهویه ی مناسب در سقف صورت نمی پذیرد .

به مرور زمان به دلیل عدم نصب این لایه و یا نصب لایه ی بخاربند نامرغوب ، و به دنبال آن تهویه ی  نامناسب در زیر سقف ، شاهد ایجاد تاول بر روی شینگل هستیم.

گاهی مشاهده میشود که لبه های شینگل بر روی سقف دچار پیچ خوردگی شده و زیبایی سقف را برهم میزند. جالب است بدانید که این نقیصه هم مرتبط با شینگل های نامرغوب است . البته نمیتوان تاثیر نصب غیر استاندارد شینگل در پیچ خوردگی اش را نادیده گرفت.

…  برای اطلاع از نحوه صحیح نصب شینگل اینجا کلیک کنید   …

شینگل پارس موگر

پارس موگر ارایه دهنده ی برترین شینگل در ایران می باشد.ما متخصص بام شیبدار و متریال های آن هستیم .

ما با نصب کاملا استاندارد و اصولی و همچنین استفاده از بهترین شینگل از نمود معایب شینگل جلوگیری میکنیم.همانطور که اشاره شد اکثر معایبی که در شینگل رخ میدهد به دلیل نامرغوب بودن آن و نصب غیر اصولی شینگل است .

شینگل سقف

پارس موگر با ارایه برترین و باکیفیت ترین شینگل توانسته است گامی موثر در صنعت بام شیبدار بردارد.

ما با بررسی دقیق وضعیت جغرافیایی محل انجام پروژه و همچنین استفاده از حرفه ای ترین مجریان و مهندسان در نصب شینگل ،بهترین نمای بام شیبدار را برای شما رقم خواهیم زد .

قیمت اجرای شینگل