Loading...

خریدشینگل ترک

پارس موگر ارایه دهنده ی برترین شینگل های ترک در ایران میباشد. برای استعلام قیمت شینگل بر روی باکس زیر کلیک کنید.

شینگل

شینگل ترک از متداول ترین پوشش ها برای سقف شیبدار میباشد.این پوشش سقف از ورق های قیر فرآوری شده و سنگدانه ها با رنگ طبیعی تهیه شده است.

این پوشش بام درطرح ها و رنگهای متنوع تولید و ارایه میشوند.طبیعتا وابسته به نوع طرح ها قیمت نیز متغیر میباشد.

ساختار شینگل

مواد تشکیل دهنده ی سقف شیبدار شینگل، مشتقات نفت، سیلیس، و لایه های مختلف است. در مجموع این سقف اشباع شده از ماده فایبرگلاس است و توسط نوعی از قیر با کیفیت بالا به عنوان پایداری دهنده تشکیل می شود و سپس با دانه های معدنی در رنگ های گوناگونی پوشانده می شود.

اجرای سقف شینگل کار زمان‌بری نیست؛ اگر از افراد باتجربه و باسابقه استفاده کنید صددرصد این‌کار برای شما خرید شینگل ترک در کمترین زمان و با یک قیمت مناسب انجام می‌شود.

بسیاری از سقف منازل مسکونی و یا حتی سقف‌های شیروانی که شما آن را بسیار دیده‌اید با استفاده از سقف شیبدار شینگل، علاوه‌بر زیبایی می‌توانید یک ضخامت خاص و منحصر به فرد را به نمایش بگذارید.

به دلیل اینکه اجرای شینگل در طرح‌ها و رنگ‌بندی‌های متفاوت انجام می شود شما با محدودیت‌های خاصی برای انتخاب و در نهایت اجرای پروژه روبرو نخواهید شد.

تنوع شینگل

در ادامه طرح ها و رنگهای متنوع شینگل برای سهولت در انتخاب شما مشتری گرامی ارایه شده است. طرح ها به این شرح است:

 لانه زنبوری

طراحی این نوع شینگل بسیار زیبا و مدرن بوده و امکان نمای سه بعدی را به سقف میدهد.

 آجری

این نوع شینگل ها با ترتیب و نظام خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته است.

 موزاییک

موزاییک با داشتن طراحی نا منظم باعث ایجاد سایه و روشن در نما میشود.

 پله ای

این نوع پوشش سقف دارای طراحیبوده که به یک رنگ خلاصه نمی شود و شباهتی زیادی به دندان های اژدها دارد با توجه به اینکه تک رنگ نبوده حالت سه بعدی و هایلایت به پوشش سقف بام شما میدهد.

ویژگی های شینگل 

شینگل در برابر عوامل محیطی و جوی بسیار مقاوم است با گذشت زمان و با بارش باران های مکرر آب به لایه زیر آن نفوذ نمی کند از این جهت می توان آن را نوعی عایق و محافظ رطوبتی نیز در نظر گرفت، اما نکته مهم استفاده از یک عایق جانبی در لایه ی زیرین آن می باشد.

این نوع پوشش سقفی در برابر اشعه ی نور خورشید مقاوم است و درگیر تغییر رنگ و رنگ پریدگی نمی شود. از ویژگی های دیگر این سقف قابلیت راه رفتن برروی آن است.

انعطاف پذیری

شینگل با ظاهری ارزنده در رنگهای زیبا و متنوع با ابعاد متفاوت تولید می شود. همچنین شینگل، سقف شما را آب بند کرده و در تمامی جهات اورلب می باشد.

یکی از دیگر ویژگی های این سقف انعطاف پذیری آن است به همین دلیل میتوان مدلهای پیچیده سقف را با این متریال اجرا کرد.

طول عمر سقف های شینگل بالاست به همین دلیل نیاز به مراقبت و نگهداری خاصی ندارد. از جمله مزایای اصلی سقف شینگل را می‌توان به انعطاف‌پذیری سقف مرتبط دانست.

انعطاف‌پذیری یکی از مزیت‌های اصلی برای سقف شینگل به حساب می‌آید که در طراحی‌های خاص و رنگ‌بندی‌های متفاوت در انتخاب درجه شیب سقف تعیین می‌کنید و آن را به بهترین شکل ممکن باید مورد استفاده قرار دهید.

استحکام سقف شینگل

مقاومت و دوام بالا و قابل قبول سقف شینگل ان را نسبت به متریال های  دیگر متمایز می کند.

به این دلیل که مقاومت و دوام این سقف‌ها یک امر ثابت شده است هیچ محدودیتی از این نظر نخواهیم داشت.

صرفه اقتصادی سقف شینگل

اجرای سقف شینگل به علت صرفه اقتصادی یکی از بهترین گزینه ها می باشد. وزش باد می تواند برای سقف ها مشکلاتی را ایجاد کند اما در سقف شینگل به علت مقاومت و استحکام این مشکل وجود ندارد.

عایق صدا یکی‌دیگر از مزایای اصلی و مهم برای سقف شینگل محسوب می‌شود. با اجرای این نوع سقف شیبدار می توانیم از ورود صدا به فضای داخلی نیز جلوگیری کنیم.

پس اگر به دنبال قیمت‌های مطمئن و ارزان در کنار بالاترین کیفیت هستید شرکت پارس موگر مطمئن ترین انتخاب در امر خرید شینگل می باشد. نصب سریع، آسان و بدون دغدغه انواع سقف‌های شینگل  نیز جزء مزیت های آن به شمار می رود.

شینگل دوستدار محیط زیست

قابل بازیافت بودن شینگل نشان می دهد که این متریال می تواند با طبیعت سازگاری داشته و طول عمر بالایی داشته باشد که یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن به حساب می آید.

 

شرکت پارس موگر آماده ارائه خدمات درسراسر ایران

برای دریافت اطلاعات تکمیلی در رابطه با قیمت سقف با ما در ارتباط باشید.