Loading...

بررسی رطوبت در سیستم های سقف شیبدار

بررسی رطوبت در سیستم های سقف شیبدار

تعیین عواملی که باعث خراب شدن سیستم سقف می شوند در انتخاب سیستم ضروری است. به عنوان مثال: 1) آیا پروژه در منطقه ای واقع شده است که طوفان های مکرر و آسیب رساننده تگرگ را تجربه می کند؟ 2) آیا سقف دارای واحدهای HVAC متعددی است که سرویس دهی آنها باعث ایجاد ترافیک دائمی سو foot استفاده از پا خواهد شد؟ 3) آیا سقف در بیشتر عمر خود در معرض تابش شدید خورشید قرار دارد؟ 4) آیا سقف برای تعمیر قابل دسترسی است؟ 5) آیا هود آشپزخانه ای وجود دارد که بتواند به غشای سقف آسیب برساند؟ 6) آیا استفاده های صنعتی یا آزمایشگاه هایی وجود دارد که بخارات اسیدی را از بین می برد؟ 7) آیا اگزوزهای سمی دیگری وجود دارد؟ 8) و غیره

در برخی موارد ، یک عامل احتمالاً باعث زوال سریع می شود. در موارد دیگر ، ممکن است دو یا سه عامل تقریباً به همان اندازه احتمال پایان دادن به عمر بام وجود داشته باشد. پس از شناسایی علت (های) احتمالی خراب شدن ، لازم است که طراح سقف سیستمی را با ویژگی هایی انتخاب کند که بتواند با نیرو (های) مخرب مقابله کند. در صورت وجود سوال و ابهام میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

……  برای دیدن مدرن ترین سقف های شیبدار تنها کافیست کلیک کنید  ……

برای جلوگیری از رطوبت سقف های شیبدار چه کنیم؟

رطوبت در سیستم های سقف شیبدار امری قابل توجه میباشد که برای جلوگیری از آن باید اقداماتی صورت گیرد. سقف های شیروانی در بازه زمانی ای که هوا سرد میشود، به طور معمول دچار رطوبت میشود. اگر از مصالحی با کیفیت کم در اجرای سقف شیروانی استفاده شده باشد، در مدت کوتاهی سقف دچار مشکلاتی شده و نم میکند. به این منظور افرادی که شینگل را نصب و اجرا میکنند باید از عایق ها و لایه های بخاربند استفاده کنند. چراکه لایه و عایق بخاربند به عنوان یکی از مصالح مهم در این امر به اندازه کافی از انتقال بخار آب تحت شرایط خاصی جلوگیری میکند.

……  برای توضیحات بیشتر میتوانید با کار شناسان ما در شرکت پارس  موگر در ارتباط باشید  ……