Loading...

سقف دکرا

سقف دکرا

یکی از اجزای مهم در ساختمان سقف دکرا میباشد که موجب هویت بخشیدن و زیبای ساختمان شما میگردد.عوامل متعددی درگیر انتخاب سقف میباشد مانند میزان باد،رطوبت،موقعیت جغرافیای،گرماوسرما،وزن ساختمان،نوع کاربری و……..

سقف شیبدار به سقفی گفته میشود که دارای شیب قابل مشاهده باشده (بیشتر از 12%) ؛این نوع سقف نمایی گوشه دار و شکلی شکسته به ما میدهد.این سقف ها به دو صورت اجرا میشود،سقف هایی با شیب از یک جهت به اصطلاح شیب یک طرفه و سقف هایی با شیب از دو جهت یا به اصطلاح دو طرفه.هرچه تعداد شیب سقف ها  بیشتر باشد زیبایی بصری بیشتری نیز به کار و نما میدهد.

 

انواع پوشش سقف

متریال های سنتی برای سقف شیبدار  از قبیل پوشش های سفالی،سیمانی،ورق های گالوانیزه وسقف دکرا ………

امروزه با در نظر گرفتن پیشرفت صنعت ساخت پوشش بام،کیفیت و تنوع بالا در عرصه متریال های ساختمانی؛ بیشتر از متریال های مدرن بام مانند شینگل و سقف دکرا استفاده میشود.این محصولات سرعت نصب کمتری دارند و همچنین خدمات ارزنده تری نیز دارا میباشند.مزیت های این سقف افزون بر زیبایی منحصر به فرد؛دارای عایق رطوبتی نیز میباشد.

پوشش سنگریزه ای کینگستون

یکی از محصولات مناسب برای پوشش سقف شیبدار  پوشش سقف دکرامیباشد.سقف کینگستون با همکاری متخصصین توانا و دستگاهای پیشرفته به فناوری مدرن موفق به تولید پوشش سقف شیبدار سنگریزه ای باکیفیت بالا در ایران شده است.

این سقف کینگستون دارای طرح و نمای جذاب و انعطاف پذیری راحت بوده است.

هدف ما ارائه محصولات باکیفیت بالا و ارزنده ساخت تولیدات کشور میباشد.

 ویژگی های سقف کینگستون

1- سقف دکرا متشکل از 8 لایه می باشد.
2- لایقه قابل توجه آن از جنس گالوالوم (آلوزینک) است که بسیار مقاوم تر از ورق های گالوانیزه میباشد.گالوالوم آلیاژی است از فولاد آلومینیوم و روی که شامل مقداری سیلییکون میباشد.

3- از مواد ضد حریق ساخته و به هیچ وجه آتش زا نبوده است.

4-پوشش سقف دکرا با توجه به ساختار آیرودینامیکی در برابر باد و طوفان های شدید بسیار مقاوم بوده است.

5-این پوشش به صورت همپوشانی نصب میشود ؛از همین رو ضدچکه بوده است و در برابر ورود آب در زاویه های متفاوت کاملا مقاوم است.

6-سطح  با بهره بری از یک لایه اکریلیک در پوشش سطوح خارجی ؛ دارای اصطکاک بسیار اندکی بوده و در نتیجه خزه و ذرات گردو غبار به آن نمیچسبد.

7- از دیگر معایب سقف های فلزی و متداول را نسبت به عبور دادن گرما و سرما به داخل وایجاد سو صدا در هنگام بارش باران نداشته ،باتوجه به پوشش سنگ ولایه های محافظتی مختلف عایق مناسبی دربرابر عوامل محیطی و جوی بوده و همچنین صدا ایجاد شده بسیار ناچیز و مختصر است.

8-خرده سنگ های استفاده شده در سقف دکرا از با کیفیت ترین سنگ های موجود در طبیعت تهیه شده که در طول زمان در برابر نور خورشید تغییر رنگ نمیدهد.

9-وزن سقف دکرا بسیار سبک تر نسبت به سقف های سفالی و سیمانی میباشد؛از همین رو عامل موثری در سبکی وزن ساختمان میباشد.

10- مناسب برای هر نوع آب و هوای جغرافیایی

نحوه نصب پوشش دکرا

وظيفه سازندگان پوشش بام، پيمانكاران ساختماني و معماران اين است كه اطمينان کامل حاصل نمايند كه استانداردها، نظام‌نامه‌ها و مقررات محلي رعايت شوند. پوشش سقف دکرارا مي‌توان با هر شيب  درجه با زيرسازي مناسب تا شيب 45 درجه يا بام دوشيب عمودي نصب نمود. اگر طول تيرهاي روي شيب طوري طراحي شوند كه تعداد صحيحي از تايل‌ها بر آن جاي گيرند، در هزينه صرفه‌جويي خواهد شد..تيرهاي ها در جهت شیب با فواصل مشخص بر رویه سقف نصب مستقر میشود.سپس زیرسازی و ملاحضات لازم صورت میگیرد و در آخر مرحله نصب سقف کینگستون میباشد.

اجزای جانبی:

تیزه:

در سقف های کینگستون تمام رأس خط هایی که به یکدیگر میرسند تیزه میخواهد.

 

کناره:

هرجا که سقف کینگستون به دیوار میرسد؛برایش کناره در نظر میگیریم.

گارانتی

تمامی سقف های کینگستون شامل گارانتی میباشد و به آسانی درد سترس شما مشتریان و متقاضیان میباشد.

طرح‌های 

 کلاسیک: طرح کلاسیک سقف کینگستون (سقف طرح سفال) با ظاهری خیره کننده و بی نظیر؛ نسبت به انواع سیستم‌های سقفی خود را متمایز می‌کند.این طرح با دندانه های  زیبا و خاص و مناسب برای هر نوع سبک معماری می‌باشد.

 چوب: طرح چوب سقف کینگستون با ظاهری زیبا ویادآور آب و هوای جنگلی و رنگ و شکل چوب و برگرفته از سقف‌های طرح چوب عرفی و معمول است.

 شینگل: سقف کینگستون طرح شینگل  یادآور سقف‌های سنتی و در عین حال با کیفیت بالا و وزن سبک و تنوع رنگی می‌باشد. طرح شینگل با داشتن سطحی هموار و برآمدگی های زیبا درخور و شایسته هر نوع بنا می‌باشد