Loading...

قیمت شینگل خارجی

قیمت شینگل خارجی

بسیاری یک سقف  شینگل را در درجه اول با هزینه اولیه انتخاب می کنند.  قیمت شینگل خارجی اگرچه هزینه یک عنصر مهم از یک پروژه است، زمانی که هزینه یک عامل حاکم در انتخاب سقف شینگل باشد، معمولاً پیامدهایی وجود دارد. اگر یک سقف  ارزان‌تر انتخاب شود، همواره چیزی در مقایسه با سقف که به دلیل هزینه بیشتر مورد توجه قرار نگرفتند، آسیب می‌بیند.سقف ارزان‌تر معمولاً قابلیت اطمینان یا دوام سقف شینگل  دیگر را نخواهد داشت. ممکن است تعمیر و نگهداری فشرده تر باشد یا ممکن است به اندازه انرژی کارآمد نباشد. در طول عمر سقف، سیستم با کمترین هزینه اولیه اغلب گرانتر از سایر گزینه هایی است که به دلیل هزینه اولیه بالاتر دور انداخته شده اند.

عمر شینگل خارجی

عمر سرویس می تواند تأثیر چشمگیری بر تجزیه و تحلیل LCC داشته باشد. به عنوان مثال، اگر عمر کاری 40 سال در نظر گرفته شود، اما سقف پس از 15 سال از کار بیفتد، هزینه واقعی سقف بسیار بیشتر از محاسبه شده خواهد بود. فقدان داده های خوب در مورد عمر خدمات طراحی اغلب یک محدودیت قابل توجه برای توسعه یک LCC قابل اعتماد است.

قیمت شینگل خارجی  به سختی می توان به ادعای یک تولیدکننده اطمینان داشت که مثلاً عمر 30 ساله محصولاتی را که تنها چند سال در بازار هستند، داشت.  برای اکثر سیستم های شیب کم، استفاده از عمر مفید بیش از  سالها فقط باید با احتیاط، ارزیابی و توجیه انجام شود

شینگل آمریکایی که نظر همه را به خود جلب کرده بود در فاصله زمانی کوتاهی در کانادا نیز به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفت و در نهایت این پوشش در کشورهای اروپایی جای سقف های سفالی و روش‌های سنتی را گرفت، همچنین سال ۱۳۸۹ در آمریکا به بالاترین حجم فروش و استفاده نسبت به دیگر پوشش های سقف دست یافت و به عنوان برترین پوشش سقف معرفی شد.

سقف شینگل

به گزارش همشهری به دلیل مطابقت شگفت انگیز شینگل با شرایط آب و هوایی مختلف از سال 1380 پای این پوشش به ایران نیز گشوده شد و به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفت.

از آنجایی که جدا کردن برخی از سیستم ها ذاتاً دشوارتر از سایرین است، تجزیه و تحلیل LCC باید این موضوع را در نظر بگیرد. همچنین، ممکن است بتوان برخی از اجزای سیستم را نجات داد یا دوباره استفاده کرد. به عنوان مثال، با یک PMR، منطقی است که فرض کنیم بسیاری از بالاست و عایق می توانند دوباره در سقف جایگزین استفاده شوند.

در جایی که هزینه دسترسی و/یا تعمیر سقف بسیار زیاد است، یا خطر خرابی منجر به تعمیر بیش از حد گران به دلیل محوطه سازی یا دسترسی دشوار می شود، مهم است که سرمایه گذاری با بالاترین کیفیت،  قیمت شینگل خارجی بادوام ترین و طولانی ترین زمان انجام شود. سیستم سقف مدت در دسترس است. هزینه های بعدی تعمیر معمولاً نسبت به سرمایه گذاری هزینه اول و در مقایسه با آن بسیار زیاد است تفاوت برای سقف با بالاترین کیفیت

اهداف پایداری (از جمله):

بار محیطی را به حداقل برسانید.

صرفه جویی در انرژی

افزایش طول عمر سقف

ردپای کربن را کاهش دهید.

کاهش اثر جزیره گرما.

ملاحظات طراحی پایدار

توصیه های انتخاب سیستم سقف خاص

انتخاب باید از زمانی شروع شود که پروژه یک سقف جدید یا موجود باشد. این مرحله برای ادامه انتخاب سیستم مناسب ضروری است زیرا نوع سیستم سقف را تعیین می کند. ساخت و ساز جدید امکان انتخاب بهتر در انتخاب قیمت شینگل خارجی  سیستم سقف را فراهم می کند و باید با طراحی سیستم های شیب تند >3 اینچ/فوت شروع شود. در صورت امکان، به دنبال آن شیب کم <3 اینچ/فوت. جایی که مورد نیاز است به طور کلی، زمانی که حداقل ابعاد ساختمان 75 دقیقه یا کمتر باشد، شیب تند سیستم باید بر روی یک سیستم با شیب کم انتخاب شود.

 

شینگل چیست ؟

شینگل نوعی پوشش بام شیبدار است که با لایه فایبرگلاس بعنوان پایداری دهنده

پوشش سقفی

این محصول برای سقف های شیبدار با شیب بالای 30% آرمانی است

و برای پوشش دیوارهای عمودی نیز کاربرد دارد، از مزایای مهم این قیمت شینگل خارجی طرح بندی و رنگ بندی بسیار گوناگون آن است.

سقف شیبدار پیچیده

از دیگر مزایای این پوش سقفی شینگل انعطلاف پذیری بالای آن است، از همین رو شینگل در طرحهای  به راحتی قابل اجراست،

شینگل یک سیستم قابل اعتماد در مساوی عوامل خارجی مشابه بادهای زیاد نیرومند و برای سالهای طولانی نیازی به حفاظت ندارد،نکته قابل توجه اینکه شینگل یگانه از معدود پوشش های سقف شیبدار میباشد

که بعد از نصب میتوان روی آن تردد کرد بدون آنکه آب بندی سقف شینگل مبتلا مشکلی شود.

مقاومت

شینگل یک نوع پوشش سقف شیبدار با جلوه طبیعی زیبا و بادوام است که با لایه فایبرگلاس مقاوم شده است و  توسط نوعی قیر با کیفیت بسیار بالا تولید می شود.

طرح

همچنین برای پوشش دیوارهای عمودی نیز کاربرد دارد،از مزایای مهم این پوشش سقف طرح و رنگ بندی بسیار متنوع آن است.

سیستم قابل اعتماد

از دیگر مزایای این پوشش سقفی انعطلاف بالای آن است، به همین دلیل در طرحهای ه به راحتی قابل اجراست.

پوشش های سقفی

یک سیستم قابل اعتماد در برابر عوامل خارجی مانند بادهای بسیار قوی که نیازی به نگهداری های پر هزینه ندارد، همچنین شینگل یکی از محدود پوشش های سقفی است که میتوان روی آن تردد کرد بدون آنکه آب بندی سقف دچار مشکلی شود.