Loading...

دستور عمل برای نصب شینگل

دستور عمل برای نصب شینگل

راهنمایی برای سیستم های شیب کم و شیب تند افزایش دستور عمل برای نصب شینگل طول عمر سقف طراحان، تامین کنندگان، پیمانکاران، افراد بازرگان و مدیران تاسیسات را به کار بگیرید که به اندازه کافی آموزش دیده اند و مهارت های مناسب را دارند. موادی را انتخاب کنید که توسط تولیدکنندگانی به فروش می رسد که پشتیبانی فنی قوی،

آموزش و نظارت بر محصولات خود را ارائه می دهند. مواد فروخته شده به عنوان کالا بدون پشتیبانی فنی می تواند منجر به مشکلات شود. با درک ارزش سقف مستحکم و بادوام، رویکردی مسئولانه برای طراحی اتخاذ کنید.

زهکشی موثری را برای جلوگیری از ریزش فراهم کنید. در صورت امکان از 1/2 اینچ در هر فوت استفاده کنید. دستور عمل برای نصب شینگل دستور عمل برای نصب شینگل دستور عمل برای دستور عمل برای نصب شینگل از جیرجیرک برای هدایت آب به سمت زهکشی ها استفاده کنید، زهکشی ها را در مخزن های مربعی 4 فوت، به عمق 1-1/2 اینچ فشار دهید. درزهای چشمک زن و جزئیات پایه محیطی را با نوارهای لبه مخروطی از سطح سقف اصلی و خارج از آب راکد بالا ببرید. تعداد نفوذ از پشت بام را به حداقل برسانید. اطمینان حاصل کنید که موارد نگهداری بالا برای تعمیر یا تعویض در دسترس هستند.

احتیاط در انجام کار

نظارت بر کارهای سقف در حال انجام و اقدامات

اصلاحی، در صورت لزوم. کنترل دسترسی به سقف های تکمیل شده برای کاهش سوراخ ها و سایر آسیب ها، ارائه گذرگاه های تعریف شده و حفاظت های موقت. نگهداری پیشگیرانه، از جمله دستور عمل برای نصب شینگلبازرسی های دوره ای و تعمیرات به موقع را اتخاذ کنید. بار محیطی را به حداقل برسانید از محصولات ساخته شده از مواد خام استفاده کنید که استخراج آنها کمترین آسیب را به محیط زیست وارد می کند. اتخاذ سیستم ها و شیوه های کاری که ضایعات را به حداقل می رساند. از محصولاتی که منجر به زباله های خطرناک می شوند خودداری کنید.

تاثیر عوامل جوی بر نصب شینگل

عوامل اقلیمی و جغرافیایی منطقه را بشناسید. در صورت امکان از محصولاتی استفاده کنید که قابل استفاده مجدد یا بازیافت باشند. صرفه جویی در انرژی عملکرد حرارتی واقعی را بهینه کنید، دستور عمل برای نصب شینگل با توجه به این که عایق حرارتی می تواند هزینه های گرمایش یا سرمایش را در طول عمر ساختمان تا حد زیادی کاهش دهد. برای حفظ عملکرد حرارتی و دوام سقف، . رنگ و بافت سطح سقف را با توجه به اقلیم و تأثیر بر انرژی و عملکرد سیستم سقف در نظر بگیرید. ابزاری برای انجام این کار، DOE Cool Roof Calculator است. از نیروی کار،

مواد و خدمات محلی در هر کجا که عملی است برای کاهش حمل و نقل استفاده کنید، اگرچه این در مقایسه با عملکرد آنها و صرفه جویی در مصرف انرژی در طولانی مدت بسیار کم است.